Starych mebli czar ®

blog o meblach dawnych i ich renowacji

Sklep dla majsterkowiczów

Jedno z moich ulubionych miejsc, które darzę dużym sentymentem – sklep przy Brzeskiej 18 na warszawskiej Starej Pradze. Przeszło 17 lat temu (na polecenie 'szefa’) biegałam do niego po moje pierwsze stolarskie zakupy: papier ścierny, bejce, klej czy pędzelki. Obecnie punktów tego typu w stolicy jest już niestety jak na lekarstwo.

Nie jest to sensu stricto sklep dla konserwatorów mebli (ten mieści się przy ul.Długiej), kupimy w nim jednak niemal wszystkie podstawowe materiały do pracy przy drewnie oraz narzędzia potrzebne w domu: śrubki, wkręty, gwoździe, papier ścierny, narzędzia ręczne (dłuta, młotki,śrubokręty), elektronarzędzia, farby i spraye, zmywacze do czyszczenia drewna, kleje, denaturat i wiele wiele innych 'męskich’ gadżetów. Wnętrza sklepu wypełnione są po brzegi wszelakim towarem, dla majsterkowiczów będzie to więc wymarzone miejsce:)

Zdecydowanie polecam, bo to naprawdę dobry adres!

Met-San

ul.Brzeska 18, 03-737 Warszawa

otwarty 9-17, sob.9-13

imageimageimageimageimageimageimageimage

6 odpowiedzi

  1. Małe sklepy oferują coś czego żadna super-hiper-marketowa sieć nie jest w stanie zagwarantować. Kompetencje, wiedza i doświadczenie sprzedawcy, a często i właściciela w jednej osobie są nieocenionym skarbem.
    Warto zapłacić tą złotówkę więcej by z niej skorzystać, często nawet jest taniej. I 100% gwarancja udanego zakupu.

    Ratujmy małe sklepy – kupujmy w nich!

  2. Taki sklep to fabryka skarbów. Sam amatorsko zajmuję się renowacją mebli w zaciszu domowym i mam nie daleko podobny sklep, w około mnóstwo hipermarketów ale ja wolę swoją „fabrykę skarbów”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *