Starych mebli czar ®

blog o meblach dawnych i ich renowacji

Migawki z niedzielnej wizyty na warszawskim Kole

Targ Staroci na warszawskim Kole to miejsce kultowe, znane chyba wszystkim miłośnikom staroci. I choć nie jest to już to samo Koło co przed laty, kiedy by upolować fajne okazy jeździło się już w piątek wieczorem, to zdecydowanie jest to moje ulubione bazarowe miejsce. Wszystko jest tam dla mnie spójne i autentyczne, bez względu na to czy oferta bazaru jest akurat bogata czy raczej nędzna. I właśnie chyba ta różnorodność weekendów, tak skrajnych i różnych w swej ofercie najbardziej mnie ciekawi i wciąż przyciąga;) Wszystko się niestety zmienia (nie zawsze na korzyść) – zmienia się moda, zmieniają się trendy na wystrój wnętrz, co doskonale widać chociażby w magazynach wnętrzarskich, zmieniło się więc też i Koło. Cały rynek antykwaryczny – zwłaszcza jeśli chodzi o meble –  przechodzi od paru lat lekkie załamanie, co dobrze widać chociażby po ofercie takich giełd jak np. warszawskie Koło.

Bazar na Kole na stałe wpisał się już mapę kultowych miejsc stolicy i dopóki będzie istniał – a mam nadzieję, że przetrwa jeszcze wiele lat, to z pewnością będę tam zaglądać:) Niedzielny spacer po Kole to już dla mnie tradycja 🙂

image

Warszawska Giełda Staroci na Kole

ul.Obozowa / Ciołka / Newelska

sobota – niedziela od ok godz.8.00 do 14.00 (godz.orientacyjne)

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Migawki z niedzielnej wizyty na warszawskim Kole

Table of Contents

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Jedna odpowiedź

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *